Sledujeme dění kolem šíření koronaviru COVID-19 - přečtěte si prosím naše vyjádření k aktuální situaci.

Rakousko - Korutany - Jarní tábory

PARÁDNÍ LYŽOVAČKA V RAKOUSKU  •  10 - 19 let

 

Umíš dobře lyžova a nechceš stát ve frontách na vlek? Tak pojeď s námi lyžovat o jarních prázdninách do Rakouska!

Pět dnů lyžování a snowboardingu v lyžařské oblasti Korutany, na pomezí Rakouska, Itálie a Slovinska. Fantastické lyžování, 100% jistota sněhových podmínek!!! Korutany, jako nejjižnější spolková země Rakouska, zaručují slunečné počasí a vzhledem ke své poloze na alpském klimatickém rozhraní i výborné sněhové podmínky. Najdete zde více než 1000 km sjezdovek, 300 lanovek a vleků, 34 skiareálů - a to vše pouze ve čtyřech lokalitách.

 

Skipas (5 denní) bude za 99 EUR, a bude platný pro střediska:

  • Mölltalský ledovec
  • Zettersfeld, Hochstein Lienz
  • Grossglockner
  • Ankogel

TAHLE AKCE NENÍ URČENA NOVÝM A ZAČÍNAJÍCÍM LYŽAŘŮM!!


PROGRAM:

Celodenní lyžování, či snowboarding. Jedno odpoledne se vydáme na relax do lázní - Dolomitenbad Lienz. Večerní program dle dohody s vedoucími (relaxace, diskotéky, deskové hry, stolní tenis... ).

 

 
 

S SEBOU:

Lyže (seřízené v odborném servisu) nebo snowboard, lyžařskou/snowboardovou výstroj, helmu, sportovní oblečení, civilní oblečení, domácí obuv, hygienické potřeby včetně ručníku, plavky, kapesné, krém na opalování, sluneční brýle, lyžařské brýle, batoh, jídlo a pití na cestu.


CENA ZAHRNUJE:

Dopravu autobusem z/do Prahy, ubytování, stravování 3x denně vč. pitného režimu, další program, zdravotníka, odborný personál, česky mluvícího delegáta CK, cestovní pojištění, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali Pojišťovny a.s., DPH.


CENA NEZAHRNUJE:

Skipas, výlet a kapesné.


UPOZORNĚNÍ:

U odjezdu se bude vybírat částka na skipas a výlet 107 EUR!

Částka zahrnuje - skipas pro čtyři lyžařská střediska na dobu pobytu, výlet do lázní Dolomitenbad Lienz.


STRAVA:

Plná penze 3x denně (snídaně, oběd, večeře), pitný režim po celý den.

Stravování začíná večeří a končí obědem. Při celodenním lyžování možnost obědového balíčku na sjezdovku.

 

 
 

RAKOUSKO - KORUTANY:

Popis lokality: Celá oblast je proslulá svými top-nabídkami, úžasnými a rozsáhlými sjezdovkami, jedinečnou krajinou a zvláštní atmosférou. Každý den jiná sjezdovka, nové středisko a nádherná panoramata zasněžených Alp.

 

Typ ubytování: Ubytování je zajištěno v Sport hotelu Mölltal, pokoje jsou po 4-6 osobách, sociální zařízení na každém pokoji, stravování v místě bydlení, velká společenská místnost.