Tábor snů - Klasické tábory „Na Baronu – Paprsek“

TÁBOR SNŮ  věk  8 - 15 let

Krok za krokem celým rokem

 

Nasedněte s námi do našeho speciálního autobusu a vydejte se s naší netradiční cestovní kanceláří za postavami z naší historie a oslavte s námi různé svátky roku. Dozvíte se, o původu některých svátků a vyzkoušíte si různé tradice. Nebudou chybět ani oslavy sportovních událostí, svátek zamilovaných či Vánoce


PROGRAM:

TÁBOR SNŮ, ve které zažiješ nevšední dny. Kromě nevšedních dní,také zažiješ běžné prázdninové aktivity: zábavné soutěže, sportovní hry, stolní tenis, fotbal, volejbal a další míčové hry, koupání, týmové hry, výlety do okolí, diskotéky, táboráky..

 

Tábor snů - Ostrovec - pro děti 8 - 15 let
TermínVěk dětíHlavní vedoucíDopravaCena 
2.7. - 16.7.22
Poslední místa
8 - 15 letBenešová Hana doprava7990 KčObjednat
 
 

 
 
 

CENA ZAHRNUJE:

Stravu 5x denně, pitný režim, cestovné z Prahy a zpět, ubytování, lůžkoviny, výchovný a zdravotnický personál, zapůjčení sportovního vybavení, celotáborový program, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali Pojišťovny a.s., DPH.


CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ:

K tomuto pobytu si vám dovolujeme nabídnout komplexní cestovní pojištění za příplatek 200,- Kč za osobu a pobyt. Pojištění zahrnuje: pojištění storno poplatku, pojištění zavazadel v důsledku odcizení ze zamčeného prostoru, trvalé následky úrazu, smrt následkem úrazu, odpovědnost za újmu (na zdraví, majetku), více ZDE.


STRAVA:

Plná penze + dopolední a odpolední svačina, pitný režim zajištěn po celý den. Stravování probíhá v jídelně hlavní budovy střediska. Vynikající strava v domácí kvalitě.

*Možnost výběru diety je pouze v RS Růžená a Varvažov. 

 

 
 
 

UBYTOVÁNÍ:

Popis areálu: Akce probíhá v rekreačním středisku Ostrovec, které se nalézá v prostředí obklopeném lesy v údolí řeky Skalice. Na řece je vytvořeno přírodní koupaliště - zde jsou zajištěny výborné podmínky pro koupání. V areálu se nachází hřiště na volejbal a fotbal, okolí nabízí ideální prostor pro hry v přírodě a sportovní vyžití.

 

Typ ubytování: Chatky po 4 osobách. Pro starší děti jsou připraveny stany s podsadou. V chatičkách i stanech jsou k dispozici pokrývky, polštáře a čisté ložní prádlo. Splachovací WC, sprchy, teplá voda v hlavní budově.

 

Adresa:

Jméno dítěte, název tábora

RS Spolana Varvažov

tábor Ostrovec

397 01 Písek

mapa zde