Sledujeme dění kolem šíření koronaviru COVID-19 - přečtěte si prosím naše vyjádření k aktuální situaci.

Itálie - youtuber u moře - NOVINKY 2020

YOUTUBEREM U MOŘE  •  věk 9 - 18 let

 

Vyzkoušej si roli youtubera v zahraničí u moře. Budeme se věnovat především odborné produkci videí a online světu kolem nich. Vezmi tužku do ruky a napiš si vlastní scénář dle tvojí fantazie, vymysli si hrdiny a společně se svým oblíbeným youtuberem z toho vytvoř skvělý kousek, na který se bude radost dívat. Naučíme se od režírování až po střih všechno co nás jako správné youtubery napadne. Samozřejmě tě nemine koupačka v moři, večerní zábava s kamarády a pravá letní atmosféra.


PROGRAM:

Do táborového programu budou zapojeny moderní technologie a zábava spojena s nimi. Mimo to nás čeká koupání v moři, plážový volejbal, fotbal, sportovní a zábavné soutěže, procházky po městě, nákupy na trzích, diskotéky...Předem lze objednat výlety v místě pobytu.


UPOZORNĚNÍ:

 


SPECIÁLNÍ VYBAVENÍ K PROGRAMU:

S sebou je nutné mít mobilní telefon s mobilními daty!

 

 
 
 

CENA ZAHRNUJE:

Ubytování ve Villaggio EUROPA UNITA, stravování (plná penze + pitný režim), dopravu zájezdovým autobusem, výchovný personál, program, zdravotníka, cestovní pojištění, pojištění CK proti úpadku, DPH.

 

CENA NEZAHRNUJE:

•  Povinné místní poplatky ve výši: Děti do 12-ti let 340,- Kč, osoby 12 let a starší 460,- Kč za pobyt/týden

•  Jídlo a pití na cestu autobusem tam i zpět - zajistí si každý účastník sám.

    Počítejte, prosím, s tímto výdajem v rámci kapesného.

•  Výlet do Říma - objednávka možná předem (viz. výše).

•  Lehátka a slunečníky na pláži.


POJIŠTĚNÍ:

Cestovní pojištění je v ceně pobytu a zahrnuje: pojištění storno poplatku, pojištění léčebných výloh v zahraničí (do výše 1,5 mil. Kč), pojištění zavazadel v důsledku odcizení ze zamčeného prostoru, trvalé následky úrazu, smrt následkem úrazu, odpovědnost za újmu (na zdraví, majetku).


KAPESNÉ:

Doporučené kapesné cca 100 - 150 EUR na běžnou útratu a výlet (není-li objednán předem).


STRAVOVÁNÍ:

Plná penze včetně nápojů (čaj, voda). Stravování probíhá v penzionu (v místě ubytování). Česká kuchyně.

Stravování v Itálii začíná v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu obědem. Jídlo na cestu autobusem tam i zpět si zajišťuje každý účastník samostatně.

 

 
 
 

​UBYTOVÁNÍ:

Popis letoviska: Letovisko Silvi Marina leží na jadranském pobřeží ve střední části Itálie, 50 km jižně od městečka San Benedetto, 20 km severně od přístavního města Pescara a cca 220 km severovýchodně od Říma. Městečko tvoří řady rezidenčních domů a vilek podél písčité pláže, promenády a spousta obchodů, obchůdků, barů, kaváren a restaurací. Nad Silvi Marina se zvedá pohoří Gran Sasso, které brání průniku studeného větru z vnitrozemí a vytváří jedinečné panorama. Letovisko Silvi Marina je poseté spoustou úchvatných písčitých pláží, které poskytují možnost pořádně si užít slunce a nádherné Jaderské moře. Zdejší pláže jsou považovány za nejlepší v Itálii. Vstup do vody je pozvolný. Společně navštívíme veřejné pláže.

 

Ideální volba pro teenagery, kteří chtějí prožít pořádné prázdniny v pěkném klidnějším prostředí s krásným koupáním v dosahu rušného letoviska.

 

Typ ubytování: Ve čtvrti Villaggio Europa Unita máme k dispozici apartmány. Ke každému vstupu náleží tři apartmány pro 4-7 osob se sprchou a WC. Riviera Adriatika ve které se Villaggio nachází je nedaleko centra v klidné části Silvi Marina a v blízkosti pláže (150m). V areálu je k dispozici také moderní bazén s vířivkou a skluzavkou.

 

Adresa:

Jméno dítěte

Villaggio EUROPA UNITA

Zona Cerrano

Silvi Marina

Italia

mapa zde