Sledujeme dění kolem šíření koronaviru COVID-19 - přečtěte si prosím naše vyjádření k aktuální situaci.

Outdoor Exit Game - Akce pro teenagery

Sleva 500,- Kč
při zaplacení objednávky
do 31.1.2021

TAK TROCHU JINÝ GEOCACHING    věk 12 - 19 let

 

Máš rád dobrodružství, adrenalin, hry zahalené tajemstvím, hledání skrytých míst a luštění záludných otázek a šifer přímo v terénu? Pak na tebe čeká tahle nová akce přímo od tvůrců adventure weeků. Vytvoř tým, zorientuj se v terénu, aktivuj skrytá místa, odhal otázky, sesbírej indicie, vylušti konečnou šifru a odešli na centrálu. V rámci celého týdne tě čekají celkem tři města, která navštívíš. Tři výzvy, tři nadupané hry v terénu. Pokoříš se svým týmem Jihlavu, Telč i Třebíč? Na hru je stanovený čas 3 až 4 hodiny, účastníky provede kolem historicky nejzajímavějších míst každého města a donutí je na obvyklých místech řešit neobvyklé situace. Ve zbylém čase budou v areálu tábora probíhat aktivity a program, který připraví, jak tvé nohy, tak tvou mysl na nevšední úkoly. Ukáže ti, jak číst z mapy, orientovat se v terénu a další. To už je pořádná výzva, co myslíš?


PROGRAM:

Hlavní programovou náplň tvoří tato adrenalinová aktivita TripGame – Strategická týmová hra městem, která se odehrává v historickém centru vybraného města. Úkol je jasný, najít všechny uvedené body na mapce z aplikace přímo v terénu, správně odpovědět na otázky, rozluštit konečnou šifru a odeslat její znění na centrálu k vyhodnocení. Zvládneš-li to, odměna tebe, ani tvůj tým, nemine. Budete lepší než jiné týmy? Více o hře na: www.tripgame.cz

Ve zbývajícím čase proběhnou: seznamovací aktivity, týmové hry (hry na rozvoj důvěry, hry na rozvoj komunikace a spolupráce), sportovní soutěže, fyzické motivační kontaktní aktivity tzv. Icebreakers (a to indoroového, ale i outdoorového typu). Dále logické hry, motoricky, fyzicky i psychicky posilující aktivity, hry na rozvoj vůle, aktivity tvořivé, simulační, ale i hry přispívající kreativně řešit problém či situace tzv. Dynamics.

 

Celý program Adventure Exit Game je veden odbornými lektory.

!Změna programu vyhrazena!


SPECIÁLNÍ VYBAVENÍ K PROGRAMU:

Je doporučeno, aby s sebou každý účastník měl mobilní zařízení s operačním systémem Android verze 4.0 (a vyšší) a s funkční GPS (zjišťování polohy). Ke hře ve městech již není potřeba připojení k internetu. Jedno plně funkční mobilní zařízení je nutné do jednoho soutěžního týmu.

 

 
 
 

CENA ZAHRNUJE:

Stravu 5x denně, pitný režim, cestovné z Prahy, Brna, Jihlavy a zpět, ubytování, lůžkoviny, výchovný a zdravotnický personál, zapůjčení sportovního vybavení, celotáborový program, proškolení ke hře ve městech, vstupy a dopravu na hru TripGame v terénu, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali Pojišťovny a.s., DPH.


CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ:

K tomuto pobytu si vám dovolujeme nabídnout komplexní cestovní pojištění za příplatek 100,- Kč za osobu a pobyt. Pojištění zahrnuje: pojištění storno poplatku, pojištění zavazadel v důsledku odcizení ze zamčeného prostoru, trvalé následky úrazu, smrt následkem úrazu, odpovědnost za újmu (na zdraví, majetku).


STRAVA:

Plná penze + dopolední a odpolední svačina, pitný režim zajištěn po celý den. Stravování probíhá v jídelně hlavní budovy střediska. Vynikající strava v domácí kvalitě.

*Možnost výběru diety je pouze v RS Růžená a Varvažov. 

 

 
 
 

AREÁL DOUBRAVA:

Popis areálu: Tábor se nalézá na Vysočině u obce Stará říše. Středisko Doubravu ocení především děti, které nemají v lásce spaní v chatkách nebo stanech, neboť ubytování je zajištěno ve 4 lůžkových pokojích ve třech samostatných budovách. V hlavní budově se pak nachází kuchyň, jídelna, společné sprchy, sociální zařízení a ošetřovna. Ubytování i zázemí areálu poskytuje dostatečný komfort a pohodlí. Areál Doubrava skýtá dětem nepřeberné možnosti sportovního vyžití. V horkém létě všichni účastníci nejvíce oceňují možnost koupání v bazénu. Součástí areálu je fotbalové, volejbalové a basketbalové hřiště. K dispozici jsou dva stoly na ping-pong.

 

Typ ubytování: 4 lůžkové pokoje ve třech samostatných budovách. K dispozici jsou pokrývky, polštáře a čisté ložní prádlo. V hlavní budově  se pak nachází kuchyň, jídelna, společné sprchy, sociální zařízení a ošetřovna.

 

Adresa:

Jméno dítěte, název tábora

LDT Doubrava

Stará Říše 36

588 67 Stará Říše

mapa zde