Sledujeme dění kolem šíření koronaviru COVID-19 - přečtěte si prosím naše vyjádření k aktuální situaci.

Sport camp - NOVINKY 2020

OLYMPIJSKÝ OHEŇ BRZY VZPLANE  •  věk 7 - 17 let

 

Po úspěšném prvním ročníku je tu další SPORT CAMP! I rok 2021 je rokem letních olympijských her v Tokiu. Účastníky opět čeká slavnostní olympijské zahájení a potom sporty známé více i méně. Od klasických míčových her a sportů (fotbal, volejbal, házená, „přehazka"...) si účastníci vyzkouší sporty, jako je třeba ultimate frisbee, softball, rugby, orientační běh s běžeckou průpravou, poctivý Spartanský závod, kterému bude předcházet pořádný trénink (workout, crossfit,...) nebo disciplíny z moderního pětiboje. Všechny sporty a hry proběhnou formou tréninku, poté bude následovat turnaj v daném sportu. Na účastníky také čeká velké sportovní překvapení! Součástí bude i klasický táborový program (diskotéka, táborák, hry). Na nic nečekejte, olympijský oheň brzy opět vzplane nad našim areálem! Přidej se k olympijské výpravě a zažij týden plný sportu a zábavy! 

 


PROGRAM:

Hlavní náplní tohoto campu jsou sporty. Během několika dní si vyzkoušíme několik druhů různých sportů, uspořádáme si turnaje, soutěže, výzvy...propotíme společně nejedno tílko a užijeme si bezva týden v přírodě. Mimo to se také můžete těšit na táborovou klasiku, koupání, týmové hry, výlet do okolí, diskotéky, táboráky... 

 

 

 
 
 

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ:

K tomuto pobytu si vám dovolujeme nabídnout komplexní cestovní pojištění za příplatek 100,- Kč za osobu a pobyt. Pojištění zahrnuje: pojištění storno poplatku, pojištění zavazadel v důsledku odcizení ze zamčeného prostoru, trvalé následky úrazu, smrt následkem úrazu, odpovědnost za újmu (na zdraví, majetku), více ZDE.


STRAVA:

Plná penze + dopolední a odpolední svačina, pitný režim zajištěn po celý den. Stravování probíhá v jídelně hlavní budovy střediska. Vynikající strava v domácí kvalitě.

*Možnost výběru diety je pouze v RS Růžená a Varvažov. 

Jídelníček diabetický - plnohodnotná strava dle podmínek diabetické diety. Cena 490,- Kč.

Jídelníček bezlepkový - plnohodnotná strava dle podmínek bezlepkové diety. Cena 490,- Kč.

 

 
 
 

AREÁL VARVAŽOV:

Popis areálu: Akce probíhá v rekreačním středisku Varvažov, které se nalézá 7 km od Zvíkovského podhradí u Orlické přehrady, v malebném údolí řeky Skalice. V areálu je přírodní koupaliště, hřiště na volejbal, fotbal a další plochy pro sportovní vyžití. Krásné okolí nabízí ideální prostor pro hry v přírodě.

 

Typ ubytování: Chatky po 3 až 6 osobách. V chatičkách jsou k dispozici pokrývky, polštáře a čisté ložní prádlo. Splachovací WC, sprchy, teplá voda v hlavní budově.

 

Adresa:

Jméno dítěte, název tábora

RS Spolana Varvažov

397 01 Písek

mapa zde