Kreativní tábor - Special Camps

Sleva 700,- Kč
při zaplacení objednávky
do 24.12.2021

KREATIV TOBĚ NA MÍRU  •  věk 7 - 17 let

 

Letošní léto proběhne již pátý ročník našeho kreativního tábora, který se snaží přizpůsobit požadavkům účastnic, a proto opět dojde ke změně ve struktuře programu. Tentokrát rozdělíme výrobu do tématických celků, ve kterých si budeš moci vybrat, jestli si něčeho vyrobíš víc, nebo jestli naopak něco vynecháš. Pokud se bude nějaké téma těšit většímu zájmu, dostane větší časový prostor, aby všichni stihli vše dokončit :).

Během tábora se samozřejmě staneš i součástí týmu, který bude bojovat o vítězství v soutěžích a luštění různých šifer.

Těšíme se na tebe!


PROGRAM:

Témata pro výrobu:

  1. Zdobení textilu - tričko dle vlastních představ
  2. Korálkování a drátkování - náušnice, přívěsky na krk, prstýnky
  3. Kosmetika - šumivky a barevná sůl do koupele (použití vonné esence, sušených květů a třpytivé micy)
  4. Ozdoby do vlasů - spony s 3D květy a gumičky s barevnými dredy (zdobení gumiček dredy z ovčího rouna)
  5. Korálkování č. 2 - náramky a náhrdelníky
  6. Origami a výroba z papíru – origami jeřáby, krabičky k uložení šperků a dalších výrobků

SPECIÁLNÍ VYBAVENÍ K PROGRAMU:

Určitě si nezapomeň sbalit tyčinku na rty pro výrobu prstýnků, bílé tričko a také látkovou utěrku a několik silných gumiček do vlasů (utěrka je nutná pro výrobu barevných dredů, kterými ozdobíme gumičky).

 

 
 
 

CENA ZAHRNUJE:

Stravu 5x denně, pitný režim, cestovné z Prahy a zpět, ubytování, lůžkoviny, výchovný a zdravotnický personál, zapůjčení sportovního vybavení, celotáborový program, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali Pojišťovny a.s., DPH.


CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ:

K tomuto pobytu si vám dovolujeme nabídnout komplexní cestovní pojištění za příplatek 100,- Kč za osobu a pobyt. Pojištění zahrnuje: pojištění storno poplatku, pojištění zavazadel v důsledku odcizení ze zamčeného prostoru, trvalé následky úrazu, smrt následkem úrazu, odpovědnost za újmu (na zdraví, majetku), více ZDE.


STRAVA:

Plná penze + dopolední a odpolední svačina, pitný režim zajištěn po celý den. Stravování probíhá v jídelně hlavní budovy střediska. Vynikající strava v domácí kvalitě.

*Možnost výběru diety je pouze v RS Růžená a Varvažov. 

 

 
 
 

AREÁL VARVAŽOV:

Popis areálu: Akce probíhá v rekreačním středisku Varvažov, které se nalézá 7 km od Zvíkovského podhradí u Orlické přehrady, v malebném údolí řeky Skalice. V areálu je přírodní koupaliště, hřiště na volejbal, fotbal a další plochy pro sportovní vyžití. Krásné okolí nabízí ideální prostor pro hry v přírodě.

 

Typ ubytování: Chatky po 3 až 7 osobách. Pro starší děti jsou připraveny stany s podsadou. V chatičkách i stanech jsou k dispozici pokrývky, polštáře a čisté ložní prádlo. Splachovací WC, sprchy, teplá voda v hlavní budově.

 

Adresa:

Jméno dítěte, název tábora

RS Spolana Varvažov

397 01 Písek

mapa zde