Miniadventure Week Česko 1 - Tábory pro nejmenší

ZÁŽITKY PRO NEJMENŠÍ    věk 6 - 10 let

 

Tohle parádní léto je připraveno jen pro tebe. Méně dětí na jednoho lektora, nadupaný program uvnitř i kolem areálu. Zážitkové hry a večerní programy pro celý tým. Připravené aktivity na různých místech a nic nekončící sranda a napětí pro ty, co mají stále energie na rozdávání. A tím to zdaleka nekončí. Každý den totiž budeš muset pokořit nějakou adrenalinovou aktivitu. Zvládneš zdolat lanový park? Miluješ trampolíny a vše kolem? Je tvá muška při pořádné bitvě opravdu přesná? A co relax v aquaparku, zasloužíš si ho? Prostě nabitý pobyt od začátku až do konce s bezva kamarády kolem sebe a s lektory, kteří jsou ve svém oboru profesionálové. Na nic nečekej a pojď do toho s námi.


PROGRAM:

Hlavní programovou náplň tvoří nejžádanější adrenalinové aktivity českého prostředí:

► JUMP-ARENA

Pro všechny milovníky trampolín a překážek. Nadupaná aréna v Táboře, kde nechybí spousta překážek a možností na správné vybití energie. Můžeš si zkusit lezeckou stěnu a spadnout do měkkého, zahrát si se soupeřem bitvu na kladině či změřit svou zdatnost a rychlost na překážkové dráze. 

 ZEMĚRÁJ

V zážitkovém parku si užijeme spoustu různorodé zábavy. Vyřešíme hlavolamy, zahrajem si na pátrače, vyrobíme si amulety, pobloudíme v přírodním bludišti, projdeme se bosou nohou po stezce, zahrajeme kroužkovanou a mnoho dalších možností se nám nabídne při návštěvě Zeměráje.

► AQUAPARK

Aquapark Příbram nabízí aktivity jako jsou chrliče vody, masážní a vířivý bazén, tobogány, hřiště na plážový volejbal...

 NERF 

Užij si se svými kamarády pořádnou přestřelku s náboji, které jsou bezpečné. Zahraj si trochu jinou běhačku v boji za svůj tým.

 KONĚ

Jízda v kruhové jízdárně. Prohlídka stáje, povídání o koních, o krmení, o přístupu ke koni a o jízdě na koni. To vše nás naučí praví koňáci v Jezdecém centru Štětice

 

Ve zbývajícím čase proběhnou: seznamovací aktivity, týmové hry (hry na rozvoj důvěry, hry na rozvoj komunikace a spolupráce), sportovní soutěže, fyzické motivační kontaktní aktivity tzv. Icebreakers (a to indoorového, ale i outdoorového typu).

 

Celý program Miniadventure Česko 1 weeku je veden odbornými lektory. 

Změna programu vyhrazena!

 

 

 
 
 

CENA ZAHRNUJE:

Stravu 5x denně, pitný režim, cestovné z Prahy a zpět, ubytování, lůžkoviny, výchovný a zdravotnický personál, zapůjčení sportovního vybavení, celotáborový program, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali Pojišťovny a.s., DPH.


CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ:

Účastníci tohoto typu akce musí být na pobyt pojištěni. CK Topinka vám zajistí komplexní cestovní pojištění, které je již zahrnuto v ceně. Pojištění zahrnuje: pojištění storno poplatku, pojištění zavazadel v důsledku odcizení ze zamčeného prostoru, trvalé následky úrazu, smrt následkem úrazu, odpovědnost za újmu (na zdraví, majetku), více ZDE.


STRAVA:

Plná penze + dopolední a odpolední svačina, pitný režim zajištěn po celý den. Stravování probíhá v jídelně hlavní budovy střediska. Vynikající strava v domácí kvalitě.

*Možnost výběru diety je pouze v RS Růžená a Varvažov. 

 

 
 
 

AREÁL VARVAŽOV:

Popis areálu: Akce probíhá v rekreačním středisku Varvažov, které se nalézá 7 km od Zvíkovského podhradí u Orlické přehrady, v malebném údolí řeky Skalice. V areálu je přírodní koupaliště, hřiště na volejbal, fotbal a další plochy pro sportovní vyžití. Krásné okolí nabízí ideální prostor pro hry v přírodě.

 

Typ ubytování: Chatky po 3 až 7 osobách. Pro starší děti jsou připraveny stany s podsadou. V chatičkách i stanech jsou k dispozici pokrývky, polštáře a čisté ložní prádlo. Splachovací WC, sprchy, teplá voda v hlavní budově.

 

Adresa:

Jméno dítěte, název tábora

RS Spolana Varvažov

397 01 Písek

mapa zde