Ošťádalová Barbora

Funkce: hlavní vedoucí
Věk: 21 let

O mně: Už moc se těším v létě na všechny malé i velké táborníky. Jmenuji se Barča a jsem studentkou Pedagogické fakulty a Fakulty tělesné kultury v Olomouci. Práce s dětmi velmi baví a naplňuje. Tyto dva důvody mě dovedly až k trenérství aerobiku, kde trénuji děti všech věkových kategorií, od malých holčiček od 3 let až po vyspělé mladé slečny do 15 let. Ve svém volném čase se věnuji amatérsky foto-modelingu, účastnila jsem se semifinále Miss aerobik v roce 2016. Ráda sportuji a když je venku hezky, ráda se podívám do přírody. Mám za sebou už mnoho táborů nejen jako táborník, ale i jako instruktor a vedoucí. Ráda předám dětem své zkušenosti a naučím je něco nového. Vždy najdu tu správnou táborovou hru a úsměv pro každého táborníka :-)
Ošťádalová Barbora

Gottfriedová Anna

Funkce: Lektor
Věk: 20 let

O mně: Jmenuji se Anna a jsem osmnáctiletá studentka gymnázia v Olomouci. Mezi mé záliby patří aerobic, kterému jsem se od mala závodně věnovala. Dnes již trénuji malé děti ve věku 3-7 let, které se připravují na závodní sezónu. Vedle sportu jsem také navštěvovala výtvarné kurzy, kde jsem si vždy odpočinula. Jelikož jsem z vesnice, často jsem svou fantazii přenášela do výtvorů na zahradě a vymýšlela velmi kreativní způsoby, jak naši zahradu zlepšit. Další mojí zálibou je modeling (finalistka MISS OK 2015, finalistka Look Bella 2015 a další úspěchy), který mě baví a vždy, když mám možnost a holky chtějí, abych jim předala nějaké zkušenosti, s radostí jim vyhovím. Myslím si, že jsem spolehlivá, empatická a žádný detail mi neunikne.

Pro CK Topinka:
2016 - Výtvarný tábor
Gottfriedová Anna

Búbelová Kateřina

Funkce: Lektor
Věk: 20 let

O mně: Dobrý den, jmenuji se Kačka a práce s dětmi mě velmi baví, proto jsem si zvolila studium na střední škole pedagogické ve Zlíně a posléze pedagogickou fakultu v Olomouci, obor vychovatelství. Měla jsem praxi ve školkách v roce 2016. Ve volném čase se věnuji orientálnímu tanci a výtvarné činnosti.
Ráda předávám své zkušenosti malým dětem a moc se těším, až budu s nimi vyrábět nejrůznější výtvarné výtvory.
Búbelová Kateřina