Krkonoše - Benecko 2018, hotel Žalý

V obou termínech pražských jarních prázdnin pořádáme

LYŽAŘSKÝ A SNOWBOARDOVÝ TÁBOR pro ZAČÁTEČNÍKY i POKROČILÉ
ve věku 8 - 17 let včetně
 

LOKALITA: Benecko - nejvýše položená obec v Krkonoších (v nadmořské výšce takřka 1000 m n.m.). Hotel ŽALÝ, v němž budou účastníci ubytovaní, je nejvýše situovaný hotel na Benecku a nachází se ve svahu nad obcí v krásném klidném prostředí stranou veškerého ruchu.

UBYTOVÁNÍ: 2 až 6ti lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha). Hotelové zázemí: restaurace, dvě společenské místnosti, lyžárna, TV, ping-pong, stolní fotbálek, šipky, kulečník, sauna.

#TURNUSPOPISCENAVĚKOVÉ ROZPĚTÍ  
1 3.2. - 10.2. 2018 Hotel Žalý OBSAZENO 5190 8 - 17 let info objednat
2 10.2. - 17.2. 2018 Hotel Žalý 5180 8 - 17 let info objednat

PROGRAM: hlavní náplní pobytu je lyžování či snowboarding pod vedením zkušených vedoucích. Ti se starají o děti i při organizaci dalšího programu. Tábora se mohou zúčastnit úplní začátečníci, kteří na lyžích či snowboardu ještě nikdy nestáli, i pokročilí lyžaři a snowboardisté. Účastníci budou rozdělení do družstev podle toho, jestli chtějí jezdit na lyžích nebo na snowboardu a podle pokročilosti. Kromě pobytu venku na sjezdovkách čekají děti při večerním programu hry a soutěže, diskotéka a v odpočinkovém dni výlet autobusem do Jilemnice.

LYŽOVÁNÍ ve skiareálu Benecko - výborná dostupnost: od hotelu je možný sjezd na lyžích až ke sjezdovkám ! Po skončení lyžování je zajištěný odvoz vybavení od horní stanice lanovky do hotelu (snowboardy, lyže, lyžařské boty). Děti dojdou zpět k hotelu po udržované cestě pěšky.

 - webové stránky skiareálu  http://www.benecko.info/ski-areal/

 

STRAVOVÁNÍ: plná penze 3-4x denně (snídaně, oběd, večeře, případně druhá jednoduchá večeře), snídaně formou švédských stolů, pitný režim po celý den

DOPRAVA: autobusem z Prahy k hotelu a zpět. V případě nesjízdnosti posledního úseku silnice děti dojdou z centrálního parkoviště v Benecku do hotelu cca 800m, odvoz zavazadel do/z hotelu zajištěn. Odjezdové místo: Praha 9 - Černý Most.

CENA zahrnuje: ubytování, dopravu autobusem z/do Prahy, stravování 3x denně vč. pitného režimu, lyžařský/snowboardový výcvik a další program, účast zdravotníka. Část ceny do výše 50% je možné hradit poukázkami Sodexo Pass, Cheque Déjeuner, Accord Services, lze také využít program Benefit Plus a Benefit.cz. Na vyžádání vystavíme fakturu.

CENA NEZAHRNUJE: skipas, výlet do Jilemnice, kapesné a pojištění.

Peníze s sebou na skipas a výlet:  2 250 Kč/dítě
Tato částka zahrnuje:  skipas na skiareál Benecko s výukou na dobu pobytu, autobusový výlet včetně vstupů (Krkonošské muzeum, kino...), příp. snowtubing, drobné odměny, doplňkový program.

Pojištění: doporučujeme přiobjednat komplexní pojištění za 135,-Kč/dítě a pobyt. Zahrnuje úrazové pojištění, pojištění stornopoplatků pro případ zrušení účasti ze zdravotních důvodů a pojištění odpovědnosti za škodu do 50 tis. Kč. Pojištění není povinné.

Fotogalerie Krkonoše - Benecko 2018

Fotografie z jednotlivých předchozích ročníků lyžařských kurzů a letních táborů naleznete ve fotogalerii  zde

celý článek

 

Jak se přihlásit na náš tábor

Forma přihlášení na kterýkoliv z našich táborů:

  • na našich stránkách vyplněním jednoduchého formuláře, který si otevřete přímo u konkrétního turnusu. Po vyplnění tohoto formuláře Vám zašleme přihlášku na letní tábor k podpisu.
  • e-mail zašlete na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript (s uvedením jména dítěte, data narození, požadovaném turnusu a tel.kontaktu)
  • telefonicky na222 360 583 nebo 222 782 931 (i vzkazem na záznamník na tomto 2.čísle) nebo mobilním tel. 777 209 964. Na Vámi udaný kontakt (e-mail nebo poštovní adresu) následně rádi zašleme přihlášku a další materiály, týkající se jednotlivých táborů.
  • Přímo v naší kanceláři. Otevřeno v pondělí – pátek 9.30 – 17.00 hodin s polední pauzou.

celý článek