Můj první tábor - Do budoucnosti s rodinou Smolíkových - Tábory pro nejmenší „Na Baronu – Paprsek“
DO BUDOUCNOSTI S RODINOU SMOLÍKOVÝCH • věk 6 - 8 let
Znáte bláznivou rodinku s vynalézavým synkem Ládínkem, který sestrojil vysílač do budoucnosti? Nevadí, stačí zavolat Es-Em-Lomos a začnou se dít věci! Třeba už zítra začneme lítat v mýdlových bublinách a na stromech porostou bonbóny. Přijeďte se podívat sami, těšíme se na vás!
POPIS AREÁLU:
Malebný chatkový areál Na Baronu - Paprsek je umístěn v krásné oblasti jihočeských lesů, kterými je obklopen ze všech stran. Leží na břehu řeky Nežárky 13 km od Veselí nad Lužnicí a 20 km od Třeboně. Nejbližší vesnice je vzdálena 5 km a široké okolí tábora je díky tomu bez automobilové dopravy. Křišťálově čistý vzduch a zurčící řeka dodávají místu tu pravou táborovou atmosféru. Kapacita areálu je 100 dětí. Jako hlavní klubovna a společenská místnost v případě nepříznivého počasí slouží jídelna. Součástí vybavení areálu jsou sprchy, splachovací WC a budova marodky.
Adresa na akci:
Jméno dítěte, Můj první tábor - Do budoucnosti s rodinou Smolíkových
LDT Na Baronu - Paprsek
391 81 Veselí nad Lužnicí
Termín | Věk dětí | Hlavní vedoucí | Program | Cena | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14.7. - 21.7.18 | 6 - 9 let | Balogh Patrik | Do budoucnosti s rodinou Smolíkových | 3290,- Kč | Objednat | ||||
21.7. - 28.7.18 | 6 - 9 let | Balogh Patrik | Do budoucnosti s rodinou Smolíkových | 3290,- Kč | Objednat | ||||
14 denní termíny | |||||||||
14.7. - 28.7.18 | 6 - 9 let | Balogh Patrik | Do budoucnosti s rodinou Smolíkových | 6190,- Kč | Objednat |
UBYTOVÁNÍ:
Chatky se 4 lůžky. V chatičkách jsou k dispozici pokrývky, polštáře a čisté ložní prádlo. Splachovací WC, sprchy, teplá voda se nachází v hlavní budově.
STRAVOVÁNÍ:
Plná penze + dopolední a odpolední svačina, pitný režim zajištěn po celý den. Stravování probíhá v jídelně hlavní budovy střediska. Vynikající strava v domácí kvalitě.
PROGRAM:
Celým pobytem se prolíná celotáborová hra. Kromě celotáborové hry se děti mohou těšit na sportování a spoustu her v táboře a v jeho okolí - v lese, na louce i u řeky. Čekají je také táboráky, pěší výlety do okolí, autobusový či vlakový výlet s aktivitou dle výběru, diskotéka, táborová olympiáda, za hezkého počasí samozřejmě koupání. Ti starší si vyzkouší na puťáku přespání pod plachtou - skoro "pod širákem" a vaření na ohništi v kotlíku.
CELODENNÍ VÝLET:
Na táboře se bude konat celodenní výlet, kterého se zúčastní všechny děti. Cena výlet není započítávána do celkové ceny objednávky a bude vybrána v hotovosti na místě konání tábora.
- Muzeum čokolády a marcipánu v Třeboni – výlet do Třeboně s prohlídkou expozice se spoustou marcipánových a čokoládových figurek a modelů. Dále návštěva marcipánové dílny, kde si děti vyzkouší práci s marcipánem a mohou si vymodelovat svůj vlastní sladký suvenýr. Cena 250,- Kč.
POKYNY K ODJEZDU:
Pokyny k odjezdu Vám budou zaslány společně se smlouvou o zájezdu, případně je můžete nalézt také v sekci Pokyny k odjezdu.
CENA ZAHRNUJE:
Stravu 5x denně, pitný režim, cestovné z Prahy a zpět, ubytování, lůžkoviny, výchovný a zdravotnický personál, zapůjčení sportovního vybavení, celotáborový program, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali Pojišťovny a.s., DPH.
DOPRAVA:
Doprava na akci je zajištěna kvalitními zájezdovými autobusy. Doprava z Prahy je zahrnuta v ceně.
Doprava z dalších měst za příplatek - výše příplatku dle věku dětí (více viz. níže).
Sraz vždy půl hodiny před odjezdem!
Místo odjezdu/příjezdu | Čas odjezdu | Čas příjezdu | Dopravce | Cena v Kč A) 6-14 let B) od 15 let |
---|---|---|---|---|
Praha, ÚAN Florenc (hlavní odjezdové místo), nástupiště na tabuli odjezdů v hale | 13:00 | 12:00 | Bus CK ESO | V ceně zájezdu |
Hradec Králové, Terminál HD, nástupiště H2 | 10:15 | Dle příjezdu do Prahy | Regio Jet - bus | A) 150,- B) 0,- |
Liberec, AN, nástupiště 8 | 10:40 | Dle příjezdu do Prahy | Regio Jet - bus | A) 150,- B) 0,- |
Chomutov, autobus. nádraží, nástupiště 7 | 10:15 | Dle příjezdu do Prahy | Regio Jet - bus | A) 165,- B) 0,- |
Karlovy Vary, Terminál, nástupiště 1 | 10:00 | Dle příjezdu do Prahy | Regio Jet - bus | A) 240,- B) 0,- |
Sokolov, Terminál, nástupiště 15 | 9:25 | Dle příjezdu do Prahy | Regio Jet - bus | A) 255,- B) 0,- |
Cheb, autobusové nádraží, nástupiště B2 | 9:00 | Dle příjezdu do Prahy | Regio Jet - bus | A) 305,- B) 0,- |
Plzeň, CAN, nástupiště 12 | 11:00 | Dle příjezdu do Prahy | Regio Jet - bus | A) 150,- B) 0,- |
Brno, Benešova, AN u hotelu Grand | 9:00 | 15:55 | Regio Jet - bus | 315,- |
Jihlava, autobus. nádraží, nástupiště 30 | 10:45 | Dle příjezdu do Prahy | Regio Jet - bus | 225,- |
Pardubice, hl. nádraží, na terminálu nádraží | 10:58 | Dle příjezdu do Prahy | Regio Jet - vlak | A) 210,- B) 0,- |
Olomouc, hl. nádraží, na terminálu nádraží | 8:54 | Dle příjezdu do Prahy | Regio Jet - vlak | A) 150,- B) 0,- |
Ostrava, ÚAN, nástupiště 4 | 9:30 | Dle příjezdu do Prahy | Regio Jet - bus | A) 255,- B) 0,- |
Odjezdová místa z příplatkových měst jsou autobusové nebo vlakové zastávky dopravce RegioJet. Doporučujeme je těm klientům, kteří nemohou nebo nechtějí zahájit rekreaci z hlavního odjezdového místa v Praze - ÚAN Florenc. V příplatkových městech jsou přítomni vedoucí CK, kteří doprovází děti po celou délku cesty a přivedou je na hlavní odjezdové místo, odkud je vypravován autobus CK přímo do rekreačního střediska. Jízdenku na cestu do Prahy na autobus/vlak RegioJet tito klienti obdrží od cestovní kanceláře cca týden před odjezdem na tábor, na email uveden ve smlouvě při objednání. Při návratu z rekreace proběhne doprava dětí stejně jako při odjezdu, jen v opačném pořadí, přičemž děti vedoucí doprovodí do stejného města jako při nástupu a předá přímo rodičům. Děti cestují po celou dobu pod dohledem vedoucího CK, nikde se nepohybují samy. Časy odjezdů a návratů v případě příplatkových měst Vám budou zaslány cca týden před odjezdem na tábor.
DALŠÍ INFORMACE:
O účastníky se po celou dobu pobytu stará řádně vyškolený personál včetně zdravotníka.
Příspěvek odborů (FKSP) u všech akcí možný až do výše ceny poukazu.
Odborný garant tábora: Agentura ESO