Chorvatsko - Biograd na Moru, tábor u moře

 

#TURNUSPOPISCENAVĚKOVÉ ROZPĚTÍ  
201 30.6. - 9.7. 2017 pobytový u moře, OBSAZENO 8990 7 - 18 let info objednat
202 7.7. - 16.7. 2017 pobytový u moře, OBSAZENO 8990 7 - 18 let info objednat
203 11.8. - 20.8. 2017 pobytový u moře, OBSAZENO 8990 7 - 18 let info objednat
204 18.8. - 27.8. 2017 pobytový u moře,OBSAZENO 8990 7 - 18 let info objednat
205 25.8. - 3.9. 2017 pobytový u moře, OBSAZENO 8990 7 - 18 let info objednat

                          zpět na přehled všech pořádaných táborů 2017

POPIS LETOVISKA: Biograd na Moru je malebné středomořské městečko 30 km jižně od Zadaru. Jedná se o oblíbené turistické letovisko vyhledávané pro své rozlehlé čisté pláže, živou přátelskou atmosféru a  spoustu letní zábavy - restaurace, kavárny, taverny, disco-cluby, obchody, vodní tobogan, hřiště a tenisové kurty na pláži a další. Pláže jsou většinou štěrkovité s betonovými platy nebo písčité s oblázky a s pozvolným vstupem do moře. Vzhledem k ideální poloze apartmánového domu blízko pláží a sportovního vyžití je tento tábor vhodný pro mladší děti i teenagery.

UBYTOVÁNÍ: penzion Aldomar s apartmány a pokoji po 3 až 6 osobách, všechny klimatizované, se sprchou a WC. Každý apartmán má kuchyň, balkon, připojení na wifi a TV. Ubytování je mimo rušnou část města. Účastníci tábora jsou v pokojích a apartmánech ubytovaní podle věku.

STRAVOVÁNÍ: plná penze včetně nápojů. Stravování probíhá v penzionu (v místě ubytování). Česká kuchyně. Stravování v Chorvatsku začíná v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu obědem. Jídlo na cestu autobusem tam i zpět si zajišťuje každý účastník samostatně.

PROGRAM: Účastníci jsou rozděleni do skupin podle věku ( 7 - 12 let a 13 - 18 let). Užijí si koupání v moři, plážový volejbal, fotbal, sportovní a jiné soutěže, procházky po městě, diskotéky... Předem lze objednat výlet v místě pobytu (více info níže). Veškeré aktivity se konají po oddílech společně s vedoucím, přičemž teenageři mohou o svém denním programu společně se svým oddílovým vedoucím částečně rozhodovat.

SPORTOVNÍ VYŽITÍ: na pláži se nachází volejbalové hřiště, tenisové kurty, vodní tobogan a skluzavka, půjčovny šlapadel, jízda na vodním "banánu"

DOPRAVA: klimatizovaným zahraničním autobusem určeným pro dálkovou přepravu. Doprava z Prahy, Brna a Bratislavy zahrnuta v ceně. Cesta trvá 13 - 15 hodin. Sraz vždy půl hodiny před odjezdem.

SPORTOVNÍ VYŽITÍ: na pláži se nachází volejbalové hřiště, tenisové kurty, vodní tobogan a skluzavka, půjčovny šlapadel, jízda na vodním "banánu"

CENA ZAHRNUJE: Ubytování, plnou penzi + pitný režim, cestovní pojištění, dopravu klimatizovaným autobusem, výchovný personál, zdravotníka, program, pojištění CK proti úpadku, DPH.

CENA NEZAHRNUJE: povinné místní poplatky ve výši: děti do 12-ti let 340,- Kč, děti 12 let a starší 460,- Kč za pobyt, jídlo na cestu autobusem tam i zpět - zajistí si každý účastník sám. Počítejte, prosíme, s ítmto výdajem v rámci kapesného. Dále nezahrnuje fakultativní výlety (nepovinné) a povinnou vratnou kauci 1 000,- Kč na úhradu případně vzniklých škod.

POJIŠTĚNÍ: cestovní pojištění je v ceně pobytu a zahrnuje: pojištění stornopoplatku pro zrušení účasti ze zdravotních důvodů, pojištění léčebných výloh, úrazu s následkem smrti nebo trvalé invalidity (do výše 100.000,- Kč), náhlého onemocnění, pojištění zavazadel v důsledku odcizení ze zamčeného prostoru a pojištění nechtěně způsobené škody.

KAPESNÉ: doporučené kapesné cca 80 - 150 Kuna (na běžnou útratu) + cca 100 - 200 Kuna na výlety, nejsou-li objednány předem. Kapesné je možné mít také v Eurech nebo Kč.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:  Nezapomeňte platný cestovní pas nebo občanský průkaz s dobou platnosti alespoň 3 měsíce po příjezdu.

Pro zájemce výlety:

  1) Šibenik + Aquapark Solaris   1280,- Kč/osoba - cena zahrnuje doprovod vedoucího, dopravu minibusem, vstupné.

  • Šibenik - významné středisko cestovního ruchu s mnoha památkami,nejznámnější z nich Šibenická katedrála sv. Jakuba (Sveti Jakov), v r. 2000 zapsaná na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Možnost koupání na nově zbudované městské pláži, rozchod po skupinkách ve městě.
  • Aquapark Solaris - první tématicky zaměřený vodní park v Chorvatsku. Skluzavky, trysky, vodopády, populární "klidná řeka",velký sud v dešťové pevnosti a další atrakce. Menší děti určitě pobaví dětský svět s novou pohádkovou jeskyní.

2) Národní park řeky Krka  1380,- Kč/osoba -  cena zahrnuje doprovod vedoucího, dopravu minibusem, vstupné NP Krka - prohlídka vodopádů, projížďka lodí po řece Krka, procházka po dřevěných chodnících přes řeku - hluboké kaňony v kontrastu s okolní vyprahlou krasovou rovinou, vodopády, krápníkové prahy a přírodní přehrady. Možnost koupání přímo pod vodopády! Národní park Krka je zcela ojedinělý a jeho prohlídku doporučujeme.

3) Trajektem na ostrov Hvar - vesnice Tkon 350,- Kč/osoba

4) Balíček výletů : Šibenik s aquaparkem, NP Krka a Tkon na Hvaru  2690,- Kč/osoba

  • Fotogalerie Chorvatsko - Biograd na Moru 2017